Wojownicy z Asgardu

-WzA- Wojownicy z Asgardu -WzA-


#1 2010-04-04 19:02:47

Saver

~WzR~ Wygnani z Raju ~WzR~

Zarejestrowany: 2010-04-04
Posty: 2

Saver Rahillin ID:1343

I.

1. Cześć. Nazywam się Adrian i mam 18 lat. W Imperium Gram pod Nikiem Saver Rahillin i ID 1343.
2. Nick sam wymyśliłem (Saver) nazwisko rodowe (Rahillin).
3. Aktualnie jestem Wilkołakiem.   
4. Złodziej.
5. To jedna z moich najlepszych er. Nie zabiłem jeszcze tylko Arcyczarta, Nieumarłego Księcia Demonów i Potwora z Jaskini Nottern. Na HS widać mnie w niektórych statach więc tragicznie nie jest. Wypadłem z czołówki przez 2 miesiące bez kompa ale w przyszłej erze będzie lepiej.
6. Adrian
7. 18 <3 (nareszcie)
8. Sport, motoryzacja i wiele innych rzeczy, myślę, że się dowiecie więcej jeżeli mnie przyjmiecie.

II.

1. Jeżeli mam kompa i czas, czyli prawie zawsze, to jest jakieś 6 razy dziennie. xD
2. Dni w Krainie: 310
3. Walczące za pomocą broni białej. (złodziej, barbarzyńca, wojownik)
4. Jest to coś w rodzaju miejsca w którym dobrze się bawie i zarazem poznaję nowych i ciekawych ludzi.
5. Chcę być coraz lepszy i doskonalić się coraz bardziej... (wygram przyszłą ere xD)
6. Neutralny. Nic złego mi nikt nie zrobił a i ja staram się być uprzejmy...
7. Jak wyżej neutralny. Nie wywyższam się i nikogo nie poniżam każdy ma takie samo prawo grać i robić co chce ze swoją postacią.
8. Moją postacią jest złodziej, jest wysportowany tzn. mam sporo zwinki i speed-a, wytrzymałość i siła też ładnie, zdrowia wystarcza a wbb przestałem nabijać ponieważ skusił mnie duży i łatwy exp na moobach...
9. Walcząc, ale tylko na moobach bo na moim lvl jest z nich ładny exp... (czasami 26 000 expa)
10. Zdarzyło mi się raz w tej erze ale przeprosiłem rzemka bo to była pomyłka...

III.

1. b) to dzięki Wollkalowi piszę to podanie ID: 871
2. Głownie to pomoc w grze (w miarę moich możliwości) oraz swoją skromną osobę. P
3. Należałem do SK lecz to koniec już naszej przygody. Poznałem tam wiele ciekawych osób i utrzymuję z nimi kontakt.
4. Widzę, że należy do niego Wolk, Makiel, Silvia, Semiaza i Abiarok czyli pare osób z rodu no i chęć poznania nowych ludzi jak już wspominałem wcześniej.

IV.

1. a) (wielokrotnie kiedy kogoś okradłem i uprzejmie napisał, że prosi o zwrot pieniędzy to wszystko oddałem nie jestem chytry ;>)
2. c)
3. a)

Oświadczam że zapoznałem się z Kodeksem Imperium.
Saver Rahillin

Oświadczam że zapoznałem się z Kodeksem Klanu i w całości go akceptuję.
Saver Rahillin

Offline

 

#2 2010-04-04 19:32:03

 Wolkall

Zastępca Mistrza

9154699
Zarejestrowany: 2009-11-13
Posty: 394
ID: 871
Profesja: Wojownik
Rasa: Wampir
Płeć: Mężczyzna
Klan: -WzA-

Re: Saver Rahillin ID:1343

Głosowanie trwa do 6 kwietnia do godziny 19


(L)

Offline

 

#3 2010-04-06 19:09:15

 Wolkall

Zastępca Mistrza

9154699
Zarejestrowany: 2009-11-13
Posty: 394
ID: 871
Profesja: Wojownik
Rasa: Wampir
Płeć: Mężczyzna
Klan: -WzA-

Re: Saver Rahillin ID:1343

Jestem za:

1. Przyjęciem Saver Rahillin do klanu  100% - 9
2. Przyjęciem Saver Rahillin do klanu na okres próbny  0% - 0
3. Nie przyjmowaniem Saver Rahillin do klanu  0% - 0
Total: 9

Zostałeś przyjęty do klanu:)


(L)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plremonty sklepów warszawa rasa basset paski do sterylizacji