Wojownicy z Asgardu

-WzA- Wojownicy z Asgardu -WzA-


#1 2010-01-01 19:04:18

 Catherine

Catherine

50354476
Skąd: Vackell
Zarejestrowany: 2009-06-22
Posty: 405
ID: 580
Profesja: Rzemieślnik
Rasa: Człowiek
Płeć: Kobieta
Klan: WzA

Gospoda pod "Ametystową patelnią"

Niedaleko twierdzy klanowej, powstała nowa gospoda. Właścicielką jest Catherine Rahillin.

http://www.officialdarajoy.com/Images/Tavern.jpg

Młoda dama nazwała gospodę na cześć swojej ulubionej ametystowej patelni. Naprzeciwko budynku była kamienna studzienka z magiczną wodą, która ponoć spowalniała reakcję alkoholu w krwi. Wokół studzienki były drewniane ławeczki, które były sprowadzone aż zza Dol Guldur. Nieopodal studzienki można było zauważyć przepiękny ogród z różnymi ziołami. Wszystko było specjalnie przygotowane dla odwiedzających, a brukowane dróżki zapewniały wygodę podczas spacerowania po tym cudownym ogrodzie. Za gospodą była niewielka stajnia, w której mogło pomieścić się tylko dziesięć koni. Budynek składał się z dwóch kondygnacji oraz z niewielkiego strychu, w którym znajdował się gołębnik, wybudowany specjalnie dla pupilów Catherine. Osiemnastoletnia właścicielka nakazała ogrodzić posesję kamiennym płotkiem, była tylko jedna brama wjazdowa, a przed nią stały pomniki Bóstw. Gospoda została otworzona, a właścicielka gorąco zaprasza.

GOSPODA OBECNIE ZAMKNIĘTA

Ostatnio edytowany przez Catherine (2010-07-05 19:33:09)


Z Uszanowaniem
Mistrzyni WzA
Catherine

Offline

 

#2 2010-01-01 19:34:21

Insipiens

Dyplomata

1275988
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 254
ID: 436
Profesja: Czarodziej
Rasa: Człowiek
Płeć: Mężczyzna
Klan: Zgadnij ;p

Re: Gospoda pod "Ametystową patelnią"

Piwo poproszę!

Offline

 

#3 2010-01-01 19:41:50

 Catherine

Catherine

50354476
Skąd: Vackell
Zarejestrowany: 2009-06-22
Posty: 405
ID: 580
Profesja: Rzemieślnik
Rasa: Człowiek
Płeć: Kobieta
Klan: WzA

Re: Gospoda pod "Ametystową patelnią"

Catherine podchodzi do Insipiensa z kuflem piwa.
Na koszt firmy


Z Uszanowaniem
Mistrzyni WzA
Catherine

Offline

 

#4 2010-01-01 19:54:37

Insipiens

Dyplomata

1275988
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 254
ID: 436
Profesja: Czarodziej
Rasa: Człowiek
Płeć: Mężczyzna
Klan: Zgadnij ;p

Re: Gospoda pod "Ametystową patelnią"

Klient, oblizując wargi, patrzy z pożądaniem w oczach na piękną, niezwykle urodziwą... głębię koloru złotego trunku, po czym z uśmiechem wznosi kufel do góry ze słowami: "Zdrowie właścicielki!" i powoli wysącza cudowny nektar.

Offline

 

#5 2010-01-01 20:01:05

 Catherine

Catherine

50354476
Skąd: Vackell
Zarejestrowany: 2009-06-22
Posty: 405
ID: 580
Profesja: Rzemieślnik
Rasa: Człowiek
Płeć: Kobieta
Klan: WzA

Re: Gospoda pod "Ametystową patelnią"

Jak można zachwycać się piwem ?? Moim zdaniem wino jest lepsze niż piwo, a ja sprowadziłam wiele butelek wysoko jakościowego wina
Właścicielka zachęcająco zapytała:
Coś jeszcze klient sobie życzy??

Ostatnio edytowany przez Catherine (2010-01-01 20:01:50)


Z Uszanowaniem
Mistrzyni WzA
Catherine

Offline

 

#6 2010-01-01 20:16:15

 Wolkall

Zastępca Mistrza

9154699
Zarejestrowany: 2009-11-13
Posty: 394
ID: 871
Profesja: Wojownik
Rasa: Wampir
Płeć: Mężczyzna
Klan: -WzA-

Re: Gospoda pod "Ametystową patelnią"

Do Gospody wparował Wolkall i widząc jak Insipiens zachwyca się piwem podchodzi do Cath i mówi:
-poprosze piwo ale z wódką
po czym spojrzał Cath w dekold gdyż miała duży...


(L)

Offline

 

#7 2010-01-01 20:37:18

Insipiens

Dyplomata

1275988
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 254
ID: 436
Profesja: Czarodziej
Rasa: Człowiek
Płeć: Mężczyzna
Klan: Zgadnij ;p

Re: Gospoda pod "Ametystową patelnią"

TEN FRAGMENT NIE JEST "DO TEMATU" napisał:

Wpadł mi do głowy pomysł, żeby stworzyć z tego coś w rodzaju historyjki (zapewne wiecie o co mi chodzi) Myślę, że byłaby to fajna zabawa - więc piszmy jak najwięcej, tylko starajmy się to robić klimatycznie.

_____________________

Catherine napisał:

Jak można zachwycać się piwem ?? Moim zdaniem wino jest lepsze niż piwo, a ja sprowadziłam wiele butelek wysoko jakościowego wina
Właścicielka zachęcająco zapytała:
Coś jeszcze klient sobie życzy??

"Na razie podziękuję waćpannie, ale wydaje mi się, że mój druh chętnie opłucze czymś swoje zaschnięte gardło."

Wolkall napisał:

Do Gospody wparował Wolkall i widząc jak Insipiens zachwyca się piwem podchodzi do Cath i mówi:
-poprosze piwo ale z wódką
po czym spojrzał Cath w dekold gdyż miała duży...

"Witaj, towarzyszu! Usiądź tu przy mym stole, w grupie zawsze raźniej."

Ostatnio edytowany przez Insipiens (2010-01-01 20:39:38)

Offline

 

#8 2010-01-01 21:10:05

 Wolkall

Zastępca Mistrza

9154699
Zarejestrowany: 2009-11-13
Posty: 394
ID: 871
Profesja: Wojownik
Rasa: Wampir
Płeć: Mężczyzna
Klan: -WzA-

Re: Gospoda pod "Ametystową patelnią"

Wolkall przywitał się z kolegą i usiadł przy stole czekając na zamówienie patrząc się na piękne oczęta Cath


(L)

Offline

 

#9 2010-01-02 00:29:25

 Catherine

Catherine

50354476
Skąd: Vackell
Zarejestrowany: 2009-06-22
Posty: 405
ID: 580
Profesja: Rzemieślnik
Rasa: Człowiek
Płeć: Kobieta
Klan: WzA

Re: Gospoda pod "Ametystową patelnią"

Catherine przynosi Wolkallowi piwo z wódką.
Proszę bardzo. Czy podać coś jeszcze ??
Po czym zapięła kilka guzików od bluzki .
Jeśli nikt nie chce to ja ruszam nakarmić moje pupile. Niebawem wrócę, jeśli chcecie to mogę przynieść szachy jeśli kogoś najdzie ochota na partyjkę.
Po chwili oczekiwania ruszyła po schodach na strych.


Z Uszanowaniem
Mistrzyni WzA
Catherine

Offline

 

#10 2010-01-03 21:22:30

Insipiens

Dyplomata

1275988
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 254
ID: 436
Profesja: Czarodziej
Rasa: Człowiek
Płeć: Mężczyzna
Klan: Zgadnij ;p

Re: Gospoda pod "Ametystową patelnią"

Do gospody wchodzi lekko zamroczony jegomość. Rozgląda się po przytulnym wnętrzu i po chwili kieruje się do upatrzonego stolika w kącie, jednocześnie rozmyślając:

Co ja robiłem przez cały wczorajszy dzień? Pamiętam, że przedwczoraj przyszedłem do tej gospody, wypić kufelek złocistego piwa, następnie pojawił się Wolkall... Co było potem!?

Osobnik, pozostawiony swoim myślom, przez kilka minut przygląda się tępo dębowemu blatu, po czym, dostrzegłszy właścicielkę gospody, pyta:

Waćpanno, czy mógłbym skorzystać z cudownego źródełka, które znajduje się na zewnątrz? Słyszałem o nim wiele ciekawych plotek i jeśli są one prawdziwe, to ta woda będzie dla mnie zbawieniem...

Ostatnio edytowany przez Insipiens (2010-01-04 09:15:21)

Offline

 

#11 2010-01-03 21:55:47

 Sannyoshin

Skarbniczka

Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 227
ID: 1298
Profesja: Czarodziej
Rasa: Prosty Ludź :P
Płeć: Kobieta
Klan: Wojownicy z Asgardu

Re: Gospoda pod "Ametystową patelnią"

Tajemniczy rozbłysk za oknem, który umknął zapewne nieco zamroczonym oczom zebranych w gospodzie gości, mógł nie być niczym więcej niż błyskawicą która uderzyła nieopodal... Jednak wprawne oko natychmiast przypisało by go działaniu sił nadprzyrodzonych... Dla obeznanych z magia jasne było że do gospody zbliża się czarodziejski gość.
Raczej drobna kobieta, nazywająca samą siebie San - co jak twierdziła jest skrótem od nieco uciążliwego imienia- weszła śpiesznym krokiem do gospody, cicho pobrzękując lekkim pancerzem. W dłoni dzierżyła coś przypominającego włócznię, zakończoną małym ostrzem, na którym wyryte były tajemnicze znaki. Badawczo przyglądała sie twarzom gości.... Jak by kogoś szukając. Zbliżyła się do baru:

Poproszę szklanicę najprzedniejszego wina jakie tu macie...

Po czym odwróciła się w strone sali ponownie przyglądając się twarzom gości...

Offline

 

#12 2010-01-04 13:41:19

 Catherine

Catherine

50354476
Skąd: Vackell
Zarejestrowany: 2009-06-22
Posty: 405
ID: 580
Profesja: Rzemieślnik
Rasa: Człowiek
Płeć: Kobieta
Klan: WzA

Re: Gospoda pod "Ametystową patelnią"

Woda w studzience jest do waszej dyspozycji
Spojrzała na Sannyoshin a następnie podała jej najlepsze wino jakie w gospodzie posiadała.
Wyprodukowano tylko tysiąc sztuk tego wina, ja posiadam ich zaledwie 500, zatem delektuj się smakiem, i nie zapomnij napić się magicznej wody, gdyż moje trunki szybko zwalają z nóg
Po czym położyła na ladę puste kufle i rzekła :
Nalejcie tu sobie tą wodę i wypijcie, a nie zaznacie następnego ranka kaca, i szybko wytrzeźwiejecie
Catherine wiedziała, że im dłużej utrzyma gości na nogach tym więcej zarobi. Zasiadła za ladą oczekując nowych zamówień.


Z Uszanowaniem
Mistrzyni WzA
Catherine

Offline

 

#13 2010-01-04 19:08:32

Insipiens

Dyplomata

1275988
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 254
ID: 436
Profesja: Czarodziej
Rasa: Człowiek
Płeć: Mężczyzna
Klan: Zgadnij ;p

Re: Gospoda pod "Ametystową patelnią"

Osobnik, po niewielkim romansie ze studzienką pełną magicznej wody, począł kierować swe kroki z powrotem do gospody. Przed wejściem jednak naciągnął na głowę kaptur i z kroplami wody kapiącymi z jego bujnej brody, wszedł żwawo do budynku, kierując swe kroki do ulubionego stolika.

Ostatnio edytowany przez Insipiens (2010-01-04 19:09:11)

Offline

 

#14 2010-01-06 22:00:15

 Manannan

-WzA- Klanowicz -WzA-

Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2009-03-11
Posty: 223
ID: 3285
Profesja: Wojownik
Rasa: Człek
Płeć: Mężczyzna

Re: Gospoda pod "Ametystową patelnią"

W gospodzie zapadła chwila ciszy, słychać było jedynie sączenie najznakomitszych trunków w państwie.
Za oknami drzewa cicho szumiały i lekko zginały się pod naporem ciepłego wiatru...
Zamyśleni goście nawet nie spostrzegli jak drzwi zostały lekko uchylone i przez szparę wleciał
czarny kot z oczami niczym błękitne kryształki lody, zimne niczym najniebezpieczniejsze mrozy oraz przenikliwe
niczym sokole oko... mały kot potruchtał sobie powoli do lady gdzie stała samotna San jakby czekała na niespodziewanego gościa... Nagle srebrne światło zalało na chwilę wnętrze gospody. Na miejscu kota pojawił się mężczyzna, średnio zbudowany, szczupły, z bujnymi blond włosami. Goście ze zdziwieniem patrzyli na to dziwne zjawisko jakby nie dowierzając temu wszystkiemu, jedynie San wyglądała na spokojną i z uśmiechem zwróciła się do nowego przybysza
Witaj Manan widzę, że udało Ci się przybyć, jak zwykle spóźniony...przewróciła oczami.
Ahhh kochana San jak miło Cię znów zobaczyć. Tak, tak udało mi się w końcu na chwile oderwać od tych probówek i zlewek. Niestety taka już moja praca, cóż mogę poradzić... ahh właśnie ostatnio pracuje nad nowym przepisem wykorzystania mleczaków. trudno je zdobyć sezon się kończy, ale to innym razem, tymczasem..
Zwraca się do gospodyni.
Poproszę czegoś mocnego najlepiej śliwowice jeśli jest na stancji, zawsze mam do niej słabość
Znów uśmiech zagościł na twarzy mężczyzny.

Ostatnio edytowany przez Manannan (2010-01-06 22:01:24)


I tak ciągnie się mój szalony sen chciałbym obudzić się w jego trakcie

Offline

 

#15 2010-01-07 12:27:47

 Catherine

Catherine

50354476
Skąd: Vackell
Zarejestrowany: 2009-06-22
Posty: 405
ID: 580
Profesja: Rzemieślnik
Rasa: Człowiek
Płeć: Kobieta
Klan: WzA

Re: Gospoda pod "Ametystową patelnią"

Podała wybrany trunek
Proszę bardzo, jeśli coś będzie potrzebne to proszę głośno zawołać, jestem w pomieszczeniu rzemieślniczym.
Po czym oddaliła się do swojej prywatnej pracowni, zostawiając otwarte drzwi aby słyszeć klientów.

Ostatnio edytowany przez Catherine (2010-01-07 12:28:04)


Z Uszanowaniem
Mistrzyni WzA
Catherine

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plremonty sklepów warszawa rasa basset paski do sterylizacji