Wojownicy z Asgardu

-WzA- Wojownicy z Asgardu -WzA-


#1 2009-05-18 10:41:55

Makiel

Mistrz Klanu

8892528
Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 1853
ID: 3573
Profesja: Druid warzący
Rasa: Człowiek
Płeć: Mężczyzna
Klan: Wojownicy z Asgardu

Imperium wkroczyło w X erę.

Witam, wieść już obiegła cały świat, Posłańcy wszystkich Państw śpieszyli z informacją wysłaną od Bogów że Państwo Imperialne wkroczyło właśnie w  X erę.
Pomimo późnych godzin wieczornych, Stolica Imperium - Vackell, tętniła życiem, zjechały się wszelkie rasy i profesje, wspólnie przechadzali się po uliczkach, bez względu czy to Człowiek, Wilkołak, Wampir czy Wogul, Magowie, Wojownicy, Rzemieślnicy, Kapłani, Barbarzyńcy, Palladyni czy Druidzi by podziwiać wszelkie zmiany jakie dokonane zostały w naszej Stolicy.
Na samym środku Vackell zaś, sam Posłaniec Boski informował przybyszów:

Długo oczekiwana Dziesiąta Era w końcu stała się faktem.

Jak każdej wcześniejszej Erze, tak i tej towarzyszą mniej lub bardziej istotne zmiany w systemach gry. Zanim jednak je przedstawię, oznajmię wszem i wobec, że mamy nowego "czerwonego", ale to już pewnie wszyscy zauważyli. Zauważalne jest także odejście z Imperium Staff Theriona, niestety. A teraz... zmiany:

    * Zmiany w systemie ras. Wybór rasy konieczny na początku gry.
    * Rozbudowa świątyń. (Przekonajcie się sami).
    * Zmiana systemu walk klanowych: dodanie nowej jednostki - kapłana, oraz możliwość wyboru formacji.
    * Wogulskie uzbrojenie mogą nosić Wogule, Wogule i Wogule, i tylko Wogule.
    * Szczęście ma większy wpływ na (nie)szczęśliwe dzieje postaci.
    * Narzędzie dla farmerów: automatyczne zaznaczanie pól na farmie. Niestety, chwilowo działa tylko na layoutach graficznych - za utrudnienia przepraszamy.
    * Zmiany w systemie kowalstwa:
         1. kucie przedmiotów o wyższej jakości daje większe korzyści;
         2. kucie kilku przedmiotów naraz daje taki sam efekt jak kucie jednego po drugim

Powodzenia.

Przechadzając się po Stolicy, wśród tłumu jaki wypełniał każdą uliczkę Vackell, udało mi się napotkać wielu przyjaciół, nie mogło się obejść bez rozmów, Thornolf miał wiele pytań, ja zaś głowę pełną zachwytu nowościami jednak nie próbowałem go zbyć wymijającymi odpowiedziami.
- Witaj Makielu, mam kilka pytań.
- O witaj Thornolfie, ależ słucham Cię, co chciałbyś wiedzieć?
- Chciałbym się dowiedzieć czy w tej erze powstaną Wojownicy z Asgardu?
- Thornolfie, oczywiście że Wojownicy powstaną, jednak kiedy to nastąpi zależeć będzie od tego, kiedy uzbieram złoto na budowę, oraz od tego, ilu ludzi będzie chciało nadal Klan tworzyć i dorzuci wone datki na materiały oraz ziemię pod Klan.
- A co z naszą Twierdzą Forumową? Będzie istniała w czasie kiedy będziemy oczekiwać na Klan?
- Będzie istniała, jest to bowiem jedynie miejsce gdzie możemy nadal działać razem, pomagać sobie i kontakt utrzymywać, po wybudowaniu Klanu zaś zostaną dopiero wymeldowani z Asgardu Ci, którzy nie będą chcieli już z nami tworzyć Klanu.

Thornolf ucieszył się na wieści jakie mu przekazałem i poprosił o kilka rad, dlatego zasiedliśmy pod jednym z wielkich drzew i przy dzbanie wyśmienitego Miodu Asgardzkiego, zaczęliśmy rozmawiać o pracy w kuźni.
Kiedy sobie tak rozmawialiśmy i śmiali, z pewnością nasz głupkowaty śmiech ściągnął na nas uwagę nie jednego przechodnia, lecz najbardziej do słuchu przypadł chyba Herdinthowi, który nas wystraszył wyskakując zza drzewa z okrzykiem.
- Złoto dawać!
- Osz Ty, biednych rzemków chcesz napadać? - wykrzyczał Thornolf łapiąc za jedeną ze swych pałek które przed chwilą wykonał.
- Herdinth, jak że miło Cię widzieć, aleś nas wystraszył - powitałem Herdintha jeszcze drżącym głosem.
Thornolf również już powracał do siebie, i uśmiechnąwszy się powitał Herdintha.
Herdinth przysiadł się do nas i poprosił o kilka rad, jako że postanowił zostać Magiem, zwrócił się po kilka wskazówek do mnie jako trochę obeznanego w tej profesji.

Na koniec wstałem i wręczyłem zwinięte kartki Thornolfowi oraz Herdinthowi:
- To jest informacja o Wojownikach z Asgardu, rozwieście to po Vackell, może uda nam się zebrać większość ludzi jeśli nie wszystkich.

Witam wszystkich którzy tworzyli Wojowników z Asgardu.
W najbliższym czasie ukaże się mała historia Klanu, nad którą właśnie rozpoczynam prace, mam nadzieję że wszystkie ważniejsze wydarzenia od powstania do dnia dzisiejszego zostaną w niej zapisane.
Pewnie większość z was zastanawia się, kiedy powstanie Klan, a więc to zależy od tego, kiedy uda mi się uzbierać złoto, oczywiście każdy z was może przyczynić się do budowy Klanu wpłacając złoto na ID 3573, proszę wtedy powiadomić Posłańcem że złoto jest na budowę Klanu.
Wszystkich zainteresowanych zachęcam do śledzenia naszej Forumowej Twierdzy Asgardu a szczególnie Tablicy Ogłoszeń, gdyż to tutaj pojawi się informacja o powstaniu Klanu, oczywiście osoby które należały do WzA i chcą nadal tworzyć ten Klan, nie muszą wypełniać Ankiety, również zainteresowane osoby otrzymają powiadomienie o powstaniu WzA, do tej pory otrzymałem tylko 1 potwierdzenie od Verany że chce nadal należeć do WzA i prosi o poinformowanie o powstaniu Klanu.
Każdy kto zechce otrzymać informację już w pierwszych minutach istnienia Klanu, proszony jest o powiadomienie mnie Posłańce, na Forum lub gg 8892528.

Z poważaniem

Makiel, Rzemieślnik z Północy.

To by było chyba tyle na początek.

Życzę wszystkim miłej oraz spokojnej zabawy jak i dobrego rozwoju swojej postaci.

Pozdrawiam.
Makiel.

Offline

 

#2 2009-05-18 22:21:51

Makiel

Mistrz Klanu

8892528
Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 1853
ID: 3573
Profesja: Druid warzący
Rasa: Człowiek
Płeć: Mężczyzna
Klan: Wojownicy z Asgardu

Re: Imperium wkroczyło w X erę.

Kolejne zmiany które daje się zauważyć w czasie gry a nie było ich na Tablicy Nowości:

1. Cytadela Czarnoksiężnika.
Brak możliwości przemiany, jaką wybierzemy na początku rasę, taką musimy grać.

2. Reset postaci.
Do tej pory resetując postać, otrzymywaliśmy na początek 10 energii do wykorzystania, w X erze zmieniono to i po resecie postaci mamy 0 energii, oznacza to iż trzeba czekać do resetu aby móc cokolwiek zrobić.

Jak coś się jeszcze znajdzie, to się dopisze

Informacja na temat Skarbca była małym błędem, przekazywanie złota po przez Skarbiec jest nadal możliwe, nie można przekazywać złota jedynie w przypadku gdy ktoś ma zaciągnięta pożyczkę

Offline

 

#3 2009-05-19 21:21:03

Lord Sarius

Gość.

Re: Imperium wkroczyło w X erę.

Skoro nie mozna przesylac zlota innym graczom to w jaki sposob mamy je przekazywac na budowe klanu??

 

#4 2009-05-19 22:21:17

Makiel

Mistrz Klanu

8892528
Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 1853
ID: 3573
Profesja: Druid warzący
Rasa: Człowiek
Płeć: Mężczyzna
Klan: Wojownicy z Asgardu

Re: Imperium wkroczyło w X erę.

Informacje na forum wewnętrznym ( KLANOWYM )

Offline

 

#5 2009-05-20 07:08:58

Lord Sarius

Gość.

Re: Imperium wkroczyło w X erę.

aha ok

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plremonty sklepów warszawa rasa basset paski do sterylizacji