Wojownicy z Asgardu

-WzA- Wojownicy z Asgardu -WzA-


#46 2010-07-04 21:19:43

Makiel

Mistrz Klanu

8892528
Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 1853
ID: 3573
Profesja: Druid warzący
Rasa: Człowiek
Płeć: Mężczyzna
Klan: Wojownicy z Asgardu

Re: Czarci Poseł

Jak obiecałem, tak też uczyniłem, odszukałem Historię

Euniko, chciałaś znać początek konfliktu?

To usiądź sobie wygodnie co byś z krzesła nie spadła

Piszecie o braku honor WzA, że bez informacji wypowiedzieliśmy wam wojnę itp.

Herdinth
Dyplomata
Wysłany: Sob 07 Lut, 2009 16:43

Twierdza Pandemonium wypowiedziała nam wojnę, noo jeżeli można to tak nazwać, wypowiedzieli nam wojnę, nie wypowiadając jej, ot zaatakowali parę razy naszą twierdzę, ludzi i wstawili sobie to opisu klanu że mają z nami wojnę, o wojnie dowiedziałem się dopiero od mistrza klanu Midgard, Ragena, ale przejdźmy do rzeczy, po ich atakach na naszą twierdzę zostało nam niecałe 3000 żołnierzy, nic strasznego nieprawdaż? więc panie i panowie włączmy z powrotem dobijanie i ruszajmy na wojnę!

I wy nam zarzucacie brak Honoru bo nie napisałem do was o wojnie ???

- Twój klan został zaatakowany przez Twierdza Pandemonium i zostaliście pokonani! wrogom udało się zrabowć 420082 złota, 15 srebra, 24 platyny i 38 ametystu. Straciliście 214 wojowników oraz 695 łuczników.

- Twój klan został zaatakowany przez Twierdza Pandemonium i zostaliście pokonani! wrogom udało się zrabowć 525103 złota, 16 srebra, 26 platyny i 40 ametystu. Straciliście 320 wojowników oraz 886 łuczników.

- Twój klan został zaatakowany przez Twierdza Pandemonium i zostaliście pokonani! wrogom udało się zrabowć 656379 złota, 17 srebra, 27 platyny i 42 ametystu. Straciliście 368 wojowników oraz 1094 łuczników.

- Twój klan został zaatakowany przez Twierdza Pandemonium i zostaliście pokonani! wrogom udało się zrabowć 250064 złota, 13 srebra, 21 platyny i 34 ametystu. Straciliście 292 wojowników oraz 220 łuczników.

- Twój klan został zaatakowany przez Twierdza Pandemonium i zostaliście pokonani! wrogom udało się zrabowć 336265 złota, 14 srebra, 22 platyny i 36 ametystu. Straciliście 212 wojowników oraz 323 łuczników.

Herdinth
Dyplomata
Wysłany: Sob 07 Lut, 2009 22:57

znam już powody tej wojny, zaatakowali nas tylko dla treningu, informuję również o zakazie atakowania ich druidów i rzemieślników, oraz proszę o informowanie jeśli nasi rzemieślnicy zostają zaatakowani

To był naprawdę poważny powód aby wypowiedzieć komuś wojnę, no cóż, jak dla nas, był to najbardziej żałosny powód jaki znam.

Teraz pewnie jesteś dumna co?

Offline

 

#47 2010-07-04 21:27:57

Eunika, żona Barbarzyńcy

|T| Twierdza Pandemonium |P|

Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 26

Re: Czarci Poseł

Hmm.. Makieeel, ale wiesz, brak honoru odnosił sie, bynajmniej w moim podpisie i moim przypadku, do dobić Wolkalla w zeszłej erze o.O
Za podpisy reszty Tepkowców nie odpowiadam, to już kwestie indywidualne graczy. Mogę jedynie napomknąć, by wrzucili na luz.

Teraz pewnie jesteś dumna co?

Zawsze jestem dumna- może dlatego, że podchodzę do gry z przymrużeniem oka i nie bawię się w Kargula i Pawlaka.

Rany, w takich chwilach zazdroszczę ludziom bez klanu.
Szczerze? Konflikt ciągnięty przez tyle czasu, gdzie rachunki już dawno sie wyrównały i spór rozgorzał na nowo... brak słów. Ha! Prawie jak telenowela.
No, to skoro już lina sie przeciąga i tyle w Tobie goryczy- oczekujesz przeprosin czy może innej poddańczej formy?
Facet, konkret bądź bo inaczej wielu fajnych ludzi się zniechęci <jest fajna>

A, jeszcze tak zapytam, bo nie wiem czy dobrze rozumuje- wtedy nie było tak, że atak-czyli działanie agresywne, automatycznie jest zapalnikiem wojny?

Ostatnio edytowany przez Eunika, żona Barbarzyńcy (2010-07-04 21:30:03)

Offline

 

#48 2010-07-04 22:57:14

Seth

†  Zakon Mrocznych Templariuszy †

Zarejestrowany: 2010-01-06
Posty: 64

Re: Czarci Poseł

U nas na forum jest dział Fabularny. Jeżeli Mam być szczery, to oboje w tej chwili wytykacie sobie wracanie jak bumerang i oboje wracacie do swoich własnych tematów... Mi się ta wojna kojarzy z historią świata o.O Biją się dwa klany jeden silniejszy, drugi słaby, a temu wszystkiemu przyglądają się klany, które pozostają neutralne tylko ze względu na różne stosunki o.O Dla mnie fascynujące XD

Offline

 

#49 2010-07-04 23:18:12

Makiel

Mistrz Klanu

8892528
Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 1853
ID: 3573
Profesja: Druid warzący
Rasa: Człowiek
Płeć: Mężczyzna
Klan: Wojownicy z Asgardu

Re: Czarci Poseł

Euniko droga, i kto tu obraca kota ogonem?

Eunika, żona Barbarzyńcy napisał:

Hmm.. Makieeel, ale wiesz, brak honoru odnosił sie, bynajmniej w moim podpisie i moim przypadku, do dobić Wolkalla w zeszłej erze o.O
Za podpisy reszty Tepkowców nie odpowiadam, to już kwestie indywidualne graczy. Mogę jedynie javascript:resize_text_area(-100)napomknąć, by wrzucili na luz.

O braku Honoru pisał wasz Mistrz po ataku na waszą twierdzę, później pojawiło się to samo w podpisach kilku ludzi z TP.
Nie obchodzą mnie prywatne spory, jeśli jedna ze stron nie poprosi mnie o interwencję w tej sprawie, jeśli miałaś jakieś porachunki z Wolkallem, to była to wasza sprawa, jeśli Ci za bardzo dokuczał bez powodu, trzeba było napisać do mnie a uwierz mi, na pewno bym zareagował i porozmawiał z Wolkallem, ani Ty, ani nikt inny, nie napisał mi że Wolkall mu dokucza, więc nie miałem powodu do wtrącania się, nie wiem po co Aki przeniósł prywatne konflikty, na całe Gildie.

Eunika, żona Barbarzyńcy napisał:

Rany, w takich chwilach zazdroszczę ludziom bez klanu.
Szczerze? Konflikt ciągnięty przez tyle czasu, gdzie rachunki już dawno sie wyrównały i spór rozgorzał na nowo... brak słów. Ha! Prawie jak telenowela.

Ależ kto powiedział że był ciągnięty?
Znowu przekręcasz, wyraźnie napisałem, był konflikt później nastał spokój, konflikt narodził się w poprzedniej erze i szczerze, to nie wiem do dziś, o co poszło, bo kiedy zapytałem Akiego, odpowiedział mi tylko że dobija mnie za to, że jestem z WzA, więc dlaczego znowu przekręcasz moje słowa i twierdzisz że konflikt trwa od dawna?

Eunika, żona Barbarzyńcy napisał:

No, to skoro już lina sie przeciąga i tyle w Tobie goryczy- oczekujesz przeprosin czy może innej poddańczej formy?
Facet, konkret bądź bo inaczej wielu fajnych ludzi się zniechęci <jest fajna>

Ależ Euniko czasem mnie bawisz do łez, przecież Wolkall pisał z wami o Pokoju, wasz Mistrz odrzucił propozycję strasząc atakami, myślisz że mi zależało na wojnie? Mieliśmy inne plany, jednak jeśli ktoś pisze że ma zamiar nas zaatakować, to chyba wiadomo że zareagujemy.
Cały czas pisałem, że jestem gotów podjąć rozmowy na temat Pokoju i nie oczekuję przeprosin itp. tak samo nie ma we mnie goryczy, aktualny konflikt powstał dzięki waszemu Mistrzowi, który jak sam przyznał, nie krył się z zamiarem ataku na WzA.
Jeśli Wolkall podjął rozmowy i wszelkie propozycje zostały odrzucone, to co? Mieliśmy paść na kolana i błagać o Pakt?

Eunika, żona Barbarzyńcy napisał:

A, jeszcze tak zapytam, bo nie wiem czy dobrze rozumuje- wtedy nie było tak, że atak-czyli działanie agresywne, automatycznie jest zapalnikiem wojny?

A teraz tak nie jest?
Zawsze tak było, tylko wtedy nie było opcji "Wypowiedz wojnę" gdzie system informował o wypowiedzeniu wojny tak jak to jest teraz, więc pisało się Posłańca.
Jednak chodzi tu o pokazanie, jak to wasz Mistrz zaatakował WzA bez słowa a teraz kiedy my wypowiadamy wojnę, pisze mi o braku Honoru bo nie napisałem mu Posłańca że podejmujemy działania zbrojne.

Nadal czekam na Władze waszej Gildii, lub osoby upoważnione do prowadzenia rozmów Dyplomatycznych, jeśli wam zależy na Pokoju, bo jak sama wspomniałaś, Ty nie reprezentujesz tutaj Gildii lecz przybyłaś prywatnie, więc domyślam się że w sprawach Dyplomacji, raczej rozmawiać nie zamierzasz lub też nie masz takiego upoważnienia.

Dodam tylko że jeśli TP, przyśle Phora aby prowadził z nami rozmowy, zostanie zignorowany, nie będziemy prowadzić rozmów Dyplomatycznych z osobą, która nie potrafi zachować poziomu i nazywa innych "wszami".

Seth napisał:

U nas na forum jest dział Fabularny. Jeżeli Mam być szczery, to oboje w tej chwili wytykacie sobie wracanie jak bumerang i oboje wracacie do swoich własnych tematów... Mi się ta wojna kojarzy z historią świata o.O Biją się dwa klany jeden silniejszy, drugi słaby, a temu wszystkiemu przyglądają się klany, które pozostają neutralne tylko ze względu na różne stosunki o.O Dla mnie fascynujące XD

Sethu, nie maiłem zamiaru wracać do Historii, zrobiłem to na prośbę Euniki, chciała poznać od czego zaczął się pierwszy konflikt, więc jej przedstawiałem, chociaż tamte czasy nie mają nic wspólnego z obecnym konfliktem, jako że po tamtej wojnie, nastały czasy spokoju gdzie pomiędzy WzA i TP nie było konfliktu i raczej sobie w drogę nie wchodziliśmy przez jedną czy dwie ery.
Co do neutralności, to cieszę się że pozostałe Gildie nie angażowały się w konflikt, w obecnej sytuacji można jeszcze jakoś go zakończyć, gdyby do wojny wkroczyły inne Gildie, mogło by być ciężej dojść do jakiegoś porozumienia. No i po co mieszać w drobny konflikt inne Gildie aby stały się sobie wrogie?
Jak wspomniałem, jeśli TP chce Pokoju, jestem gotów podjąć rozmowy w tym temacie, jednak to już ich decyzja, gdyż Pokoju muszą chcieć obie strony, nie tylko jedna.

Ostatnio edytowany przez Makiel (2010-07-04 23:27:53)

Offline

 

#50 2010-07-04 23:27:38

Eunika, żona Barbarzyńcy

|T| Twierdza Pandemonium |P|

Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 26

Re: Czarci Poseł

Makiel, nie chodzi o upowaznienie, jak sam zauwazyłeś- brak mi do tego cierpliwości i powagi Dzięki za jako taki punkt widzenia, porozmawiam jutro z Orgiem i może jakiś consensus się znajdzie.
< nie, nie uważałam na lekcji historii, nigdy nie interesowałam się polityką, a wojnę widziałam tylko na obrazku o.O> Musze sobie  to w łepetynie poukładać.
Dobranoc.

Offline

 

#51 2010-07-05 23:19:12

 Orgrael Ogniojad

|T| Twierdza Pandemonium |P|

Zarejestrowany: 2010-07-05
Posty: 8
ID: 76
Rasa: Demon
Klan: TP
WWW

Re: Czarci Poseł

Witam }:->

Widzę, że słów padło tu bez liku. Takoż i rozmaitych, mniej lub bardziej kompletnych wyjaśnień i obrazów sytuacji...

Przyznaję, iż nie zgłębiłem całej tej dyskusji zbyt dogłębnie, gdyż spora jej część w ogóle nie powinna mieć miejsca, za co jej inicjator został pouczony i poniesie odpowiednie konsekwencje.

Nie przybyłem jednak wyjaśniać sytuacji, ani powtarzać przekomarzanek, kto jest dobry, a kto zły w całej sprawie. Powiem tylko, że Phor nie jest Dyplomatą Pandemonium i nie ma o tym temacie specjalnego pojęcia.
Wyjaśnię natomiast kwestią, która mnie mocno rozsierdziła, gdyż nie lubię wychodzić na durnia - kwestię rzekomego Paktu, który nigdy nie miał miejsca, ani nawet początku.
Po rozpoczęciu owej nieszczęsnej wojny przez Asgardczyków, w korespondencji z Makielem opisałem sytuację, która była dla nas oczywista od początku ery - planowany odwet za erę poprzednią, w której Wolkall dał upust swojej żądzy mordu, dobijając wielokrotnie mieszkańców Pandemonium, oraz obraźliwie odpowiadając na posyłanych mu Posłańców. Została mu za to obiecana zemsta i dlatego też o żadnym pakcie z jego osobą i klanem w tej erze mowy być nie mogło, dopóki chociaż byśmy nie spróbowali.
Sprawą chyba jasną jest, że zaproponowany przez niego pokój kilka tygodni temu nijak nie mógł być dla nas satysfakcjonujący...

Nie wiem skąd Phor wytrzasnął ów Pakt, dlatego prostuję to, co on zmącił.


Jednocześnie podtrzymuję to, co zostało powiedziane w dniu wybuchu wojny, a co uargumentowałem powyżej - nie zamierzamy (jeszcze) o rozejmie rozmawiać. Jest wojna, która została nam wypowiedziana, i której nie zamierzamy tak łatwo odpuścić.
Cieszę się jednak, że mimo wszystko zostały wprowadzone pewne cywilizowane postanowienia w postaci zakazu agresji na wytwórców mikstur i uzbrojenia.
Pandemonium respektuje tę zasadę, a nawet w oparciu o pewne pomysły, które (o dziwo) zrodziły się w tym temacie, chciałbym zaproponować kolejne...

Proponuję ograniczenie działań wojennych pomiędzy WzA i TP do wojny gildii (bo niby czemu nie pokorzystać z nowego systemu walk?) oraz do ...wojny Fabularnej.
Wykażmy nieco inwencji i zbudujmy wspólnie klimatyczną opowieść o atakach i bitwach, które rozegrają się poprzez tekstowe pojedynki na odrębnym forum, z niezawisłym sędzią-adminem, nienależącym do żadnego z klanów...

Wstrzymanie się z dobiciami w Imperium przyczyni się do większej przyjemności z samej gry dla nas wszystkich, natomiast ów konflikt może nabierze nieco innych rumieńców i przyniesie więcej rozrywki?

Tymczasowo wydam polecenie moim Demonom, by zaprzestały ataków na Asgardczyków, dopóki ów pomysł nie zostanie rozpatrzony i doprecyzowany. Zwracam się zatem z prośbą o uczynienie tego samego w obozie WzA.


Ślę pozdrowienia z Pandemonium...
i przesłałbym też dwa nagie miecze gdyby nie fakt, że gildia nam się zawaliła

Orgrael Ogniojad
Stary Pasterz Demoniej Hordy

Offline

 

#52 2010-07-06 11:59:44

 Wolkall

Zastępca Mistrza

9154699
Zarejestrowany: 2009-11-13
Posty: 394
ID: 871
Profesja: Wojownik
Rasa: Wampir
Płeć: Mężczyzna
Klan: -WzA-

Re: Czarci Poseł

Widze że sam mistrz TP raczył się wypowiedzieć w temacie:-)

Co do wojny...mówisz że chciałeś odwetu na mnie za tamtą ere tak? To powiedz mi po co się zbroiliście? Ta wojna jest tak naprawde przez Akiego który w zeszłej erze przeniósł mój prywatny konflikt z TP na konflikt między klanami...chcieliście zemsty? To było się szykować na walkę PvP ze mną a nie zbroić się na klan...przypomnę Ci że napoczątku tej ery przeprosiłem za tamtą ere ale Ty te przeprosiny odrzuciłeś będąc jednocześnie wrogo nastawiony. Tyle w tym temacie...


(L)

Offline

 

#53 2010-07-06 12:20:26

 Orgrael Ogniojad

|T| Twierdza Pandemonium |P|

Zarejestrowany: 2010-07-05
Posty: 8
ID: 76
Rasa: Demon
Klan: TP
WWW

Re: Czarci Poseł

Odżegnałeś się już od tego tematu kilkakrotnie, dlatego nie na Twoją odpowiedź czekam.

Ile razy jeszcze powtórzysz to samo?
Nie oczekuję żadnych tłumaczeń, bo nie po to tu przyszedłem. Po co się zbroiliśmy? Hmm... Spróbuj przeczytać jeszcze raz mą wypowiedź i ją zrozumieć.

Offline

 

#54 2010-07-06 13:03:55

 Wolkall

Zastępca Mistrza

9154699
Zarejestrowany: 2009-11-13
Posty: 394
ID: 871
Profesja: Wojownik
Rasa: Wampir
Płeć: Mężczyzna
Klan: -WzA-

Re: Czarci Poseł

Szkoda mi słów już na pisanie z Wami...sami nie wiecie co piszecie. Phor to dowód na to że TP nie należy do rozsądnych klanów


(L)

Offline

 

#55 2010-07-06 13:56:00

 Orgrael Ogniojad

|T| Twierdza Pandemonium |P|

Zarejestrowany: 2010-07-05
Posty: 8
ID: 76
Rasa: Demon
Klan: TP
WWW

Re: Czarci Poseł

Nie specjalnie interesują mnie twoje zaczepki...

Pozwól mi w spokoju poczekać na odpowiedź kogoś kompetentnego, hm?...


@Edit:
Ech - widzę, że nie jesteś nawet w stanie załapać prostych słów, w których poprosiłem o nieatakowanie PvP, tak jak i my się wstrzymamy...
Przykre to

Ostatnio edytowany przez Orgrael Ogniojad (2010-07-06 15:21:04)

Offline

 

#56 2010-07-06 18:23:50

 Sigurd

Użytkownik

Skąd: WzA
Zarejestrowany: 2010-07-04
Posty: 24
ID: 2048
Profesja: Paladyn
Rasa: Człowiek
Płeć: Mężczyzna
Klan: Wojownicy z Asgardu
WWW

Re: Czarci Poseł

Witam Mistrza TP i pozostałych członków owej gildii.
Orgel, piszesz żeby ograniczyć walkę tylko do atakowania gildii, ale najpierw trzeba ją mieć odbudowaną. Natomiast wstrzymanie walk pvp pomiędzy profesjami walczącymi oczywiście, jak dla mnie jest lekką przesadą.
Wojna niesie za sobą ofiary, a co to za wojna bez ofiar?
Gdybyśmy zrezygnowali z walk pvp, to byłoby to jednoznaczne z zakończeniem konfliktu, tak myślę.
Jeśli chodzi o fabularną potyczkę to jeśli ktoś ma na takową ochotę to proszę bardzo, ale bez żadnych dziwnych pomysłów typu "Wstrzymanie się z dobiciami w Imperium..."

Offline

 

#57 2010-07-06 18:50:53

 Wolkall

Zastępca Mistrza

9154699
Zarejestrowany: 2009-11-13
Posty: 394
ID: 871
Profesja: Wojownik
Rasa: Wampir
Płeć: Mężczyzna
Klan: -WzA-

Re: Czarci Poseł

Pomysł Orga jest nadzwyczajnie dziwny...wojna bez dobić? Taka wojna nie jest już wojną tylko wstrzymaniem konfliktu...ja osobiście nie mam zamiaru stosować się do słow Orga gdyż on nie rządzi w naszym klanie i nic może kierować moimi atakami


(L)

Offline

 

#58 2010-07-06 18:57:31

Makiel

Mistrz Klanu

8892528
Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 1853
ID: 3573
Profesja: Druid warzący
Rasa: Człowiek
Płeć: Mężczyzna
Klan: Wojownicy z Asgardu

Re: Czarci Poseł

Witaj Orgraelu.
Na początku proszę o spokój, powyższe odnosi się szczególnie do Wolkalla, jako że jest to dział Dyplomacja i Orgrael w tym celu tu przybył, dlatego proszę o kulturalne i na temat odpowiedzi, bez podtekstów i zbędnych prowokacji.

Orgraelu, ja jestem otwarty na wszelkie rozmowy, nawet o Pokoju.
Jak Sigurd napisał, wojna pochłania ofiary, wątpię aby wszyscy poparli Twój pomysł z zaprzestaniem wojny PvP, wiadomo, że jest to część każdej wojny - dobijanie się, dlatego też, moja propozycja to zaprzestanie całkowicie wojny, lub jej kontynuacja w obecnym stanie, czyli Gildia i PvP.

Na sam temat wojny, rozmawiałem z Euniką, postanowiliście się zemścić za czyny Wolkalla z poprzedniej ery, zastanawiam się tylko, dlaczego nikt do mnie nie napisał w poprzedniej erze, jeśli czuł się nękany przez Wolkalla, wystarczyło napisać do mnie a zajął bym się tą sprawą, jednak zamiast takiej informacji, Aki zafundował mi kilka dobić, szczerze mówiąc o ich przyczynie, dowiedziałem się dopiero w trakcie tego konfliktu, gdyż wtedy, na moje zapytanie o powód, otrzymałem "Należysz do WzA, to wystarczający powód" a przecież mógł Aki napisać że chodzi o Wolkalla a na pewno konflikt nie poszerzył by się na całe Gildie.

Tak że jak sam widzisz, wina stoi po obu stronach, Wolkall dobijał ludzi z TP, Ci zaś zamiast napisać do mnie, zaczęli dobijać ludzi z WzA.

Kiedyś popełniłem podobny błąd i przyszło mi za to srogo zapłacić, zamiast napisać do Mistrza pewnego Klanu, postanowiłem przeprowadzić krwawy odwet na ego klanie co rozpętało totalną rzeź a ludzie z WzA stracili sporo statystyk.

Teraz wy powtórzyliście ten sam błąd, który ja popełniłem wtedy, jeśli chcecie Pokoju, możemy usiąść i na spokojnie o nim porozmawiać, jeśli nie, to niechaj wojna trwa.

Jednak tak jak napisał Sigurd, albo wojna i lejemy się Gildiami i PvP, albo koniec wojny i jest spokój.

Wolkall napisał:

Pomysł Orga jest nadzwyczajnie dziwny...wojna bez dobić? Taka wojna nie jest już wojną tylko wstrzymaniem konfliktu...ja osobiście nie mam zamiaru stosować się do słow Orga gdyż on nie rządzi w naszym klanie i nic może kierować moimi atakami

Mam jednak nadzieję że dostosujesz się do prośby dotyczącej wstrzymania ataków, którą wysłałem w Posłańcu Gildii.

Offline

 

#59 2010-07-06 20:05:38

 Wolkall

Zastępca Mistrza

9154699
Zarejestrowany: 2009-11-13
Posty: 394
ID: 871
Profesja: Wojownik
Rasa: Wampir
Płeć: Mężczyzna
Klan: -WzA-

Re: Czarci Poseł

Jako że Makiel napisał posłańca w którym prosił o zaprzestanie ataków na ludzi z TP to dostosuje się do jego prośby ale jeśli ktoś zaatakuje mnie bądź kogoś z WzA to obiecuje że wtedy już nie odpuszcze...


(L)

Offline

 

#60 2010-07-06 20:18:32

Daimon

|T| Twierdza Pandemonium |P|

7828979
Zarejestrowany: 2010-07-06
Posty: 3
ID: 455
Profesja: Drwal?
Rasa: Humanoid
Płeć: M
Klan: TP

Re: Czarci Poseł

To na początek się przywitam.
CZEŚĆ :B
Tak na prawdę to ja jestem oficjalnym dyplomatą TP.

Więc, tylko jedno pytanie, dlaczego nie zastosowałeś się natychmiast, gdy tylko Miki wam to napisał? Dlaczego nie stosują się inni? Jeśli naprawdę szanujecie rozporządzenia waszego mistrza, to cały dzisiejszy dzień powinien być spokojny. Dobijaliście nawet wtedy gdy Demony dostały kategoryczny zakaz odpowiadania na zaczepki i nie brali odwetu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltematymotoryzacyjne.pl naklejki na wódkę weselną Gąski wczasy