Wojownicy z Asgardu

-WzA- Wojownicy z Asgardu -WzA-


#1 2010-07-02 06:26:13

Phor

|T| Twierdza Pandemonium |P|

Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 5
ID: 895
Profesja: Bard
Rasa: Człek
Płeć: M
Klan: TP

Czarci Poseł

Przybywam z Twierdzy Pandemonium, choć wolałbym porozmawiać z Wami w innej sytuacji niż nastała...

Jak zapewne wiecie, między naszymi gildiami, toczy się konflikt od kilku er. W tej erze jednak moja gildia, po ciężkiej odbudowie i pod wpływem wielu nowych członków, zmieniła się niemalże diametralnie. Większość "Nowego TP" była nastawiona na zakończenie sporów z przeszłości. Przede wszystkim - na zakończenie w końcu konfliktu pomiędzy TP i WzA.

Po ubiegłotygodniowej wypowiedzi Wolkalla (Zastępcy gildii, który mówił w imieniu WzA z Orgraelem) "młoda" część klanu utwierdziła się w przekonaniu, że wojny nie będzie, bo żaden z wyżej wymienionych klanów nie skłoni się do jej wywoływania. Wtedy także pojawiła się na forum TP propozycja, aby utwierdzić neutralne stosunki pomiędzy klanami swoistym Paktem o Nieagresji. Kiedy wszystko już spokojnie przechodziło do zatwierdzenia propozycji i wysłania do Was naszego dyplomaty - wasza gildia ruszyła na TP... To spowodowało konflikt, z którego jedynym zadowolonym jest pewnie osoba, która wprowadziła WzA w błąd, wmawiając wam o domniemanym "zbrojeniu się" Pandemonium (przerabiając wyniki szpiegowania bądź w inny sposób oszukując)

Chcę zakończyć ten bezsensowny spór pomiędzy naszymi gildiami.

Offline

 

#2 2010-07-02 06:55:47

 Wolkall

Zastępca Mistrza

9154699
Zarejestrowany: 2009-11-13
Posty: 394
ID: 871
Profesja: Wojownik
Rasa: Wampir
Płeć: Mężczyzna
Klan: -WzA-

Re: Czarci Poseł

Co już wymiękacie po jednym dniu? xD

I po pierwsze nie mieliśmy zamiaru Was atakować ale jak usłyszeliśmy o zbrojeniu się na nas to od razu ruszyliśmy do zbierania wojska i ataku...zresztą o czym my tu mówimy? Jest wojna i tyle...


(L)

Offline

 

#3 2010-07-02 07:49:19

Eunika, żona Barbarzyńcy

|T| Twierdza Pandemonium |P|

Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 26

Re: Czarci Poseł

Phor, nie gnij czoła, bo nie warto.

Mechanika jest tylko mechaniką, TP swój honor ma, a kazdy i tak dobrze wie kto jest był i zawsze już będzie nędznym agresorem.
Dziękuję, żegnam, pieśni piszę.

Offline

 

#4 2010-07-02 08:32:27

Phor

|T| Twierdza Pandemonium |P|

Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 5
ID: 895
Profesja: Bard
Rasa: Człek
Płeć: M
Klan: TP

Re: Czarci Poseł

A mógłbyś powiedzieć, kto wysnuł podejrzenie zbrojenia?

Poza tym - mówię to przede wszystkim w swoim imieniu, więc już Wolkall ukazujesz błąd w swoim rozumowaniu.

Ostatnio edytowany przez Phor (2010-07-02 08:34:54)

Offline

 

#5 2010-07-02 08:34:24

 Wolkall

Zastępca Mistrza

9154699
Zarejestrowany: 2009-11-13
Posty: 394
ID: 871
Profesja: Wojownik
Rasa: Wampir
Płeć: Mężczyzna
Klan: -WzA-

Re: Czarci Poseł

Tego nie mogę zdradzić...


(L)

Offline

 

#6 2010-07-02 08:38:58

Phor

|T| Twierdza Pandemonium |P|

Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 5
ID: 895
Profesja: Bard
Rasa: Człek
Płeć: M
Klan: TP

Re: Czarci Poseł

Czemu nie możesz? Uznajesz, że to może zaszkodzić twojej reputacji, że któryś z klanów (nieważne jest, który) posiada oszusta?
A może w ogóle to podejrzenie jest tylko intrygą, żeby mieć domniemany casus belli przeciwko Pandemonium?

Wiesz... rozmowa z wrogiem nie boli. Często zdarzało się, że po takim wyjaśnieniu spraw dochodziło do ugody.

Offline

 

#7 2010-07-02 08:47:47

 Wolkall

Zastępca Mistrza

9154699
Zarejestrowany: 2009-11-13
Posty: 394
ID: 871
Profesja: Wojownik
Rasa: Wampir
Płeć: Mężczyzna
Klan: -WzA-

Re: Czarci Poseł

Nie mogę i tyle...reputacja nie ma nic do tego. Zresztą i tak mam słabą reputacje dzięki AS za to jak ich gnębiłem xD

Myślisz że warto rozmawiać o porozumieniu? Hmm w tej erze już rozmawiałem o tym z Orgem i jakoś nie był przyjaźnie nastawiony a przecież to ja wyciągnełem pierwszy dłoń na zgode a on ją odrzucił więc jaki jest sens teraz rozmowy na ten temat? Boicie się że dostaniecie? Trudno...a obiecuje wam że to dopiero rozgrzewka przed tym co ma być:P


(L)

Offline

 

#8 2010-07-02 09:09:49

Eunika, żona Barbarzyńcy

|T| Twierdza Pandemonium |P|

Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 26

Re: Czarci Poseł

Wolki, nie schlebiaj sobie skarbie * Możesz mnie dobijać mechanicznie, ale społecznie to ty biedaczku polegniesz.

Offline

 

#9 2010-07-02 09:10:16

Phor

|T| Twierdza Pandemonium |P|

Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 5
ID: 895
Profesja: Bard
Rasa: Człek
Płeć: M
Klan: TP

Re: Czarci Poseł

Widać, że to jak na razie Ty okazujesz przerażenie, próbując zataić istotne informacje. Daje mi to do zrozumienia, że ten powód (bo się zbroimy) jest wręcz absurdalny. Równie dobrze można powiedzieć, że "Zakon Równowagi tak pewnego dnia powstanie, wybuduje twierdzę na maximum przy okazji czyszcząc 4 inne gildie, dlatego powinno się go wyniszczyć jeszcze zanim zostanie założony"
Poza tym, kto tutaj mówi o strachu?

O porozumieniu można porozmawiać zawsze. Muszą się znaleźć tylko odpowiednie osoby. A ty chyba nadajesz się na osobę dążącą do porozumienia, nie?
Ja się będę starał i tak, żeby jedynymi konfliktami pomiędzy WzA i TP były... Starcia Klanowe w Imperialnym MMA
Po co przecież walczyć, jak wiele osób nawet nie wie/nie pamięta, przez co się ta wojna zaczęła?

Offline

 

#10 2010-07-02 09:17:34

Eunika, żona Barbarzyńcy

|T| Twierdza Pandemonium |P|

Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 26

Re: Czarci Poseł

Phorku Stworku, nie widzisz, że Wolki ma w czterech szanownych literkach od czego się zaczęło? Przecie wiekszość konfliktów zaczyna się od niego To taki mały czołg- niszczy wszystko na swojej drodze. Albo wściekły pies- aż piana z pyska leci i tylko patrzy kogo ugryźć

Offline

 

#11 2010-07-02 09:19:33

 Wolkall

Zastępca Mistrza

9154699
Zarejestrowany: 2009-11-13
Posty: 394
ID: 871
Profesja: Wojownik
Rasa: Wampir
Płeć: Mężczyzna
Klan: -WzA-

Re: Czarci Poseł

Ja na początku ery chciałem porozmawiać o porozumieniu za tamtą ere...Org wyraźnie nie był zainteresowany tym więc ja już pierwszy ręki nie wyciągne


(L)

Offline

 

#12 2010-07-02 09:21:49

Eunika, żona Barbarzyńcy

|T| Twierdza Pandemonium |P|

Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 26

Re: Czarci Poseł

Porozumienie za tamtą ere? Śmieszny jesteś, myślisz, że to by wystarczyło?
Wolki, nie wykręcaj kotka ogonkiem.
Każdy rozum swój ma i wie, żeś pretekst z palca wyssał

Offline

 

#13 2010-07-02 09:27:36

 Wolkall

Zastępca Mistrza

9154699
Zarejestrowany: 2009-11-13
Posty: 394
ID: 871
Profesja: Wojownik
Rasa: Wampir
Płeć: Mężczyzna
Klan: -WzA-

Re: Czarci Poseł

Eunika ja tam nic nie wysysam:D a czy wogóle jest sens dalszej rozmowy na ten temat? Makiel przyjdzie i się wypowie w temacie xD ja jestem tylko zastepcą więc nie mogę zbyt wiele xD a może nie chce?:-) hmm...


(L)

Offline

 

#14 2010-07-02 09:38:23

Eunika, żona Barbarzyńcy

|T| Twierdza Pandemonium |P|

Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 26

Re: Czarci Poseł

Wolki, bo mnie sie wydaje, że im to już szkoda słów po prostu xD
A z tym wysysaniem to faktycznie złe słowo hmm... chyba, że jesteś kobietą Twoje  humory czasem to sugerują
A to, że nie chcesz.. cóż- do przewidzenia.
BTW, dobijaj do woli w tej erze i tak się dopiero uczę ];>
Ale prywatne konflikty na stopie klanowej wydają mi się śmieszne. Sam zobacz- w poprzedniej erze biłeś z nudów, a w tej erze kontynuujesz, z tych samych powodów Nie wiem tylko po co ma Makiel przez Ciebie osiwieć. Ta wojna i tak jest pośmiewiskiem Impa, bo to tak jakby licealista bił przedszkolaka xd

Offline

 

#15 2010-07-02 09:47:30

 Wolkall

Zastępca Mistrza

9154699
Zarejestrowany: 2009-11-13
Posty: 394
ID: 871
Profesja: Wojownik
Rasa: Wampir
Płeć: Mężczyzna
Klan: -WzA-

Re: Czarci Poseł

Ja do wojny nie miałem zamiaru podchodzić pisałem to Agerowi ale jeśli jest wojna to chętnie wezme w niej udział...każdy z WzA dobrze wie że słyne z waleczności i nie boje się wyzwań takich np jak AS...a TP? Hmm z całym szacunkiem ale to nie przeciwnik dla mnie xD co prawda Silwanus daje mi rade ale do czasu:-)

Hmm a co do ssania to Ty chyba coś dobrze wiesz o tym xD wkońcu jesteś kobietą a kobiety wiedzą jak to robić:D


(L)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plremonty sklepów warszawa rasa basset paski do sterylizacji